Vejprnice,33027   +420735890661   jiri.pek@pirati.cz   ID: xqd5epz

Komunální volby ve Vejprnicích 23. a 24. září 2022

Kandidáti Zdravých Vejprnic do zastupitelstva obce​

Naše promo

Osobní dopis

Náš program

Leták - zamyšlení nad současnými problémy obce

Inspirujeme se u ostatních - "tuto" chceme taky!

Povolební strategie

U nás je tradicí dělat věci transparentně. Zde Vám odhalujeme, jak budeme postupovat po volbách. Normálně bychom nevyjednávali s extrémistickými stranami. Toto pravidlo ve Vejprnicích padá, jelikož tu žádná taková nekandiduje. O možné koalici jsme schopní jednat s jakýmkoliv kandidátem vyjma osoby Pavla Karpíška. Tato persona je námi vnímána jako osoba toxická, a to díky svým privátním business zájmům.

Budeme dodržovat etický kodex zastupitele, tedy že uvolněný zastupitel bude zastávat jen jednu uvolněnou funkci nikoliv sedět jedním zadkem na X židlích.

Zároveň touto povolební strategií vyvracíme hoax, který se o nás snaží šířit někteří lidé. Prý chceme vyhodit všechny „Karpíškovce“. To je nesmysl. Víme, že jsou to lidé, kteří své práci rozumí, jen jsou ovládáni toxickou osobou. Jejich práci budeme potřebovat. Nelze přerušit rozdělané projekty. Navíc ani není reálné provést jakoukoliv čistku, protože bychom takové lidi na trhu práce ani nenašli. Budiž mi důkazem nové vedení kraje.

Články

Vejprnické čapí hnízdo

Vejprnické čapí hnízdo, aneb jak Karpíšek účelově tahá ze státního rozpočtu 0,5 milionu měsíčně navíc. Baculus o.p.s. si pronajímá nemovitosti od STYLE PD s.r.o. Přičemž

Read More »

Komunikace v tragickém stavu

Jak jste spokojeni se stavem komunikací vy? Za nás nedostačující: špatná kvalita opravených ulic krátká doba reklamace nevyužívané reklamace malé požadavky na kvalitu časté zásahy

Read More »

VaK neunesl důkazní řízení

VaK je blízko rozhodnutí soudu, které pro něj nebude dobré. VaK musí svá tvrzení podpořit důkazním materiálem, který očividně nemá, jelikož by tak již učinil.

Read More »